Členové odborové organizace Prolibertate Bosch se rozhodli podpořit jednoho ze svých kolegů

Tatínka Karolinky, pana Kameše zaměstnance firmy Bosch. Jeho dcera trpí vzácným genetickým onemocněním Rettův syndrom, který způsobuje těžké postižení pohybu, řeči a mentálního vývoje. Karolínka potřebuje neustálou péči a pomoc s každodenními činnostmi. “Je to velká zátěž pro celou rodinu, ale zároveň i velká motivace. Karolínka je naše sluníčko a chceme jí dát co nejlepší podmínky pro život,” říká pan Kameš. Odborová organizace Prolibertate Bosch a její členové odsouhlasili proto vyčlenit 20.000 Kč z členských poplatků na pomoc Karolince s rekonstrukcí koupelny a její úpravou na bezbariérovou. Tímto krokem chceme vyjádřit naši solidaritu a podporu rodině Karolinky a přispět k její lepší kvalitě života. Rettův syndrom je vzácné onemocnění, které postihuje převážně dívky a ženy. V České republice žije asi 200 pacientek s touto diagnózou. Pokud byste chtěli pomoci nebo se dozvědět více o tomto onemocnění, navštivte webové stránky www.rett.cz.

Prolibertate Bosch