NABÍDKA EXKLUZIVNÍHO ŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ODBOROVÉ ORGANIZACE PRO LIBERTATE

Každý člen OOPL má možnost se připojit k cenově zvýhodněnému životnímu pojištění s úrazovou a nemocenskou složkou (životní pojištění, zahrnující pracovní neschopnost při nemoci či úrazu, pojištění pro případ smrti, a další...).

Komerční roční cena v době uzavření všech těchto pojištění u konkurence by při jejich samostatném sjednání příslušníkem či zaměstnancem přesáhla 24 000 Kč ročně.

Pro členy odborové organizace je dostupné za částku 138,- Kč / měs. S ohledem na výši členského příspěvku odborové organizaci a plnění v případě pojistné události, je nabízená cena zcela bezkonkurenční. Není vyloučeno mít toto pojištění vedle Vašeho stávajícího životního pojištění !!

Níže naleznete porovnávací tabulku pojistného plnění v případě pojistné události úrazu, nemoci nebo smrti pro vás a vaše blízké ve srovnání s nabízeným pojištěním jiných OO:

Zájemci o pojištění vyplní na webových stránkách Odborové organizace Pro Libertate přihlášku pod odkazem: https://odbory.prolibertate.cz/pojisteni


!!! Pojistné zatím neplaťte, ani když Vám po přihlášení přijde mailem výzva k úhradě !!!


Počátek pojištění závisí na množství přihlášených členů. Podmínkou pro dosažení nabízené ceny pojištění je alespoň 3 000 pojištěných osob. Dosažení tohoto počtu předpokládáme k 30.09.2022. Pokud bychom požadovaného počtu v tomto termínu nedosáhli, odložíme počátek pojištění o další měsíc. Celkové pojistné jsme povinni pojišťovně zaplatit i v případě, že nebudeme mít dostatečný počet pojištěných, čímž bychom mohli odborovou organizaci přivést do existenčních problémů.


Jakmile dosáhneme dostatečného poštu pojištěných členů, oznámíme Vám hromadným emailem podpis pojistné smlouvy a počátek pojištění s výzvou k úhradě prvního pojistného.

Objednávku pojištění je možné provést zde

Více informací naleznete v tomto souboru

 

Vyhledávání
Nejnovější příspěvky
Rychlý kontakt

Odborová organizace Pro Libertate
Sídlo: Patočkova 2386/85, 169 00 Praha 6
odbory@prolibertate.cz
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.