Upozornění zaměstnavatelům

Na základě četných dotazů členů naší Odborové organizace Pro Libertate jsme identifikovali dva základní problémy, které aktuálně řadě zaměstnanců ztrpčují výkon jejich povolání: 

a) Neoprávněné snižování nenárokových složek platů a mezd z důvodu domnělé nedostatečné protiepidemické aktivity

b) Nezákonný nátlak na očkování a diskriminace neočkovaných zaměstnanců

Na základě těchto zjištění jsme připravili dva dokumenty, které v současnosti adresujeme těm zaměstnavatelům, u kterých k podobným praktikám dochází nebo kteří je již nyní avizují. 

Současně si dovolujeme upozornit, že se počátkem ledna '22 zúčastníme tiskové konference v Senátu ČR, připravovanou senátory, kteří připojili svůj podpis pod návrh na zrušení vyhlášky o povinném očkování proti covid-19

Ministr vnitra dosud na naši výzvu k jednání o ochraně příslušníků hasičských záchranných sborů a policie České republiky, jakož i dalších složek IZS a jejich civilních zaměstnanců, adekvátně nezareagoval. Považujeme proto za nezbytné, abychom ministra vyzvali osobně přímo před ministerstvem vnitra. Dne 13.01.2022 od 14:00 hod. uspořádáme před budovou Ministerstva vnitra manifestaci Odborové organizace Pro Libertate pod heslem "CHEME BÝT SLYŠET !!!" s jasným požadavkem, poskytnutí termínu k jednání o zrušení povinnosti očkování proti onemocnění covid-19 vybraných skupin obyvatel.

Naši odboráři, zejména z řad policie, hasičů, záchranářů a dalších složek IZS, prosíme Vás, zapište si termín. Ministr musí pocítit, že nejsme jen “hrstkou kverulantů”, že se stát svou politkou snaží ohnout hřbet tiscíům obětavých lidí, kteří doposud odpovědně a statečně chránili a chrání naše životy, zdraví i náš majetek. 

Vydržte, jsme s Vámi !!!

Vyhledávání
Nejnovější příspěvky
Rychlý kontakt

Odborová organizace Pro Libertate
Sídlo: Patočkova 2386/85, 169 00 Praha 6
odbory@prolibertate.cz
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.